Auta zastępcze

d804e0f1364d0807159d9d9fbb8c6183.jpg

Oprócz udostępniania aut zastępczych z OC sprawcy, oferuje również wynajem samochodów osobowych dla osób prywatnych i firm. Oferujemy dogodne warunki wynajmu i korzystania z naszych samochodów. Oferujemy konkurencyjne ceny usług wynajmu pojazdów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Auta zastępcze z OC sprawcy to usługa niewątpliwie bezcenna w przypadku uszkodzenia naszego samochodu podczas zdarzenia drogowego. Dzięki naszym autom zastępczym nie musisz czekać na żadnego typu oględziny uszkodzeń Twojego pojazdu. Nie tracisz również czasu na czekanie na decyzję pozwalającą wynająć samochód zastępczy od firmy bezpośrednio ubezpieczającej sprawcę. Nie ponosisz żadnych kosztów związanych z dostarczeniem pojazdu zastępczego do twojego miejsca zamieszkania lub pracy. Nasza firma załatwia wszystkie formalności.​


 Dzięki autom zastępczym z OC sprawcy nie jesteś zmuszony do zamawiania samochodu z twojej ubezpieczalni (auto casco) lub starać się o auto zastępcze udostępniane przez serwis - warsztat w którym naprawiany jest twój pojazd. Odpadają Ci wszystkie problemy związane z płatnościami za wynajem auta zastępczego. Udostępniamy samochody zastępcze zarówno dla osób prywatnych jak i firmom (auta służbowe). Przy szkodzie OC, rozliczamy się bezpośrednio i bezgotówkowo z firmą ubezpieczeniową. 

HOLOWANIE

W ramach kompleksowego postępowania likwidacyjnego, zajmujemy się zorganizowaniem holowania uszkodzonego pojazdu z miejsca zdarzenia – również bezgotówkowo.

PARKING

Bezpośrednio po wypadku/kolizji, zapewnimy Ci możliwość przechowania Twojego uszkodzonego/zniszczonego pojazdu w dogodnym i łatwo dostępnym miejscu, blisko Ciebie.

ZGŁOSZENIE SZKODY

Uzyskamy w Twoim imieniu dane pozwalające na ustalenie podmiotu zobowiązanego do wypłaty odszkodowania, a także dokonamy profesjonalnego zgłoszenia Twojej szkody w towarzystwie ubezpieczeń sprawcy.

WERYFIKACJA KOSZTORYSU

W ramach prowadzenia likwidacji Twojej szkody, zweryfikujemy poprawność kosztorysu naprawy Twojego pojazdu oraz poinformujemy Cię o możliwości uzyskania wyższego odszkodowania. 

ODSZKODOWANIE

Uzyskamy dla Ciebie, należne Ci od zakładu ubezpieczeń sprawcy odszkodowanie, m.in. zadośćuczynienie, odszkodowanie za uszkodzone mieniu, utraconych dochód, poniesione koszty związane z Twoim wypadkiem. 

POŚREDNICTWO W ZBYCIU WRAKU

Przy szkodzie całkowitej pomożemy Ci w zbyciu wraku za najkorzystniejszą dla Ciebie cenę, w tym między innymi pomagając Ci w znalezieniu uczciwego nabywcy.

_0002_750x200.png

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI​

Email:      k.pyrzowski@solace.pl


Telefon:   +48 570 708 617

ZNAJDZIESZ NAS

  • w-facebook
  • Twitter Clean

© 2018 by Dopłaty Do Odszkodowań

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now