1/5
Show More
Witam w Auto Express!

 

AUTO EXPRESS powstał w wyniku sumy doświadczeń założycieli, którzy od ponad 10 lat zajmują się pomocą prawną osobom poszkodowanym w wypadkach. Zespól naszej firmy tworzą osoby o wysokich kwalifikacjach i wieloletnim doświadczeniu na rynku ubezpieczeniowym i odszkodowawczym m.in. prawnicy, profesjonalni pełnomocnicy (radcowie prawni, adwokaci), brokerzy ubezpieczeniowi, rzeczoznawcy majątkowi, biegli wpisani na listy biegłych sądowych z zakresu rekonstrukcji wypadków, lekarze orzecznicy.


Zespól naszej firmy tworzą osoby o wysokich kwalifikacjach i wieloletnim doświadczeniu na rynku ubezpieczeniowym i odszkodowawczym m.in. prawnicy, profesjonalni pełnomocnicy (radcowie prawni, adwokaci), brokerzy ubezpieczeniowi, rzeczoznawcy majątkowi, biegli wpisani na listy biegłych sądowych z zakresu rekonstrukcji wypadków, lekarze orzecznicy...

ZAWSZE DO TWOJEJ DYSPOZYCJI:
JESTEŚMY DOSTĘPNI 24/7 h

​NASZE BIURO JEST CZYNNE
PON - PIT: 8:30 - 17:00

+48 730 - 949 - 276

​POD TELEFONEM CAŁĄ DOBĘ

MIAŁEŚ STŁUCZKĘ ZADZWOŃ​

+48 570 - 708 - 617
lub 603 - 251 - 028
Bezpłatne Auto Zastępcze 

Finansowane z polisy OC sprawcy wypadku

Odkupimy Twój Kosztorys

 

Miałeś szkodę na aucie? Na 90% dostałeś za małe odszkodowanie! Oferujemy dodatkowe pieniądze dla Ciebie do zaniżonego odszkodowania z OC sprawcy.

Wyślij kosztorys swojego auta po szkodzie, nawet jeżeli było to już 3 lata temu albo sprzedałeś już auto! Jeżeli nie masz kosztorysu albo nie pamiętasz kiedy to było dzwoń ! Pomożemy! Pamiętaj blisko w 90% przypadkach kalkulacje są zaniżone!

W ciągu 72 godzin przeanalizujemy Twoją kalkulację kosztorysu szkody aby sprawdzić poprawność wyliczeń. Następnie skontaktujemy się z Tobą z propozycją dopłaty do zaniżonej wyceny szkody.

 

Po skompletowaniu od Ciebie dokumentów i kiedy doślesz nam podpisaną umowę pieniądze trafią na wskazane przez Ciebie konto.

Nasze Usługi

 

​- HOLOWANIE


- PARKING


- AUTO ZASTĘPCZE


- ZGŁOSZENIE SZKODY


- WERYFIKACJA KOSZTORYSU


- ODSZKODOWANIE


- POŚREDNICTWO W ZBYCIU WRAKU


- WYKUP CESJI ODSZKODOWANIA


- POMOC PRAWNA I MEDYCZNA


- REPREZENTOWANIE SĄDOWE

  • Twitter Square
  • facebook-square

© 2019 Właścicielem strony Auto Express jest GlobalPartner. Dumnie stworzony z Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now